آشنایی با کمپانی فروش مواد شیمیایی مرک

  1. خانه
  2. وبلاگ
  3. آشنایی با کمپانی فروش مواد شیمیایی مرک
مرک آلمان

آشنایی با مرک

شرکت مرک آلمان که در ابتدا در سال ۱۶۶۸ یک داروخانه خانوادگی بوده و امروز یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده موادشیمیایی آزمایشگاهی و دارویی در جهان است و با نام تجاری EMD Chemicals در آمریکای شمالی فعالیت می کند.این شرکت در سال ۲۰۱۵ شرکت سیگما-آلدریچ (sigma-aldrich) را بطور کامل خریداری کرد و هم اکنون این مجموعه گسترده قادر است بیش از ۳۰۰۰۰۰ خدمت و محصول به مشتریان خود در سراسر دنیا با بهترین کیفیت ارائه کند. همچنین شرکت مرک آلمان بطور تخصصی در زمینه زیست فناوری فعالیت می کند و یک تامین کننده پیشرو در این حوزه از فناوری می باشد.

مرک و سیگما

فروش مواد شیمیایی MERCK

خدمات شرکت مرک

شرکت مرک آلمان علاوه بر فروش موادشیمیایی، ریزمولکول ها، زیست داروها، داروهای بدون نسخه و کریستال های مایع خدماتی نظیر کیت های آزمایشی، مهارکننده ها و آنتی بادی های بیوشیمیایی، نرم افزار و تجهیزات آزمایشگاهی نیز به مشتریان خود ارائه می دهد که تعداد این خدمات و محصولات به بیش از ۲۵۰۰۰۰ می رسد. از طرفی مشتریان عمده این شرکت داروسازان و متخصصان بیوتکنولوژی هستند که برای بهبود هر مرحله از فرایندهای تولید، می توانند از ۱۵۰۰۰ محصول و خدمت از جمله : فیلتراسیون، کروماتوگرافی، تصفیه، مواد اولیه دارویی و بیوفارما، ترکیبات دارورسانی به خدمات مهندسی و اعتبارسنجی استفاده کنند.

شما می توانید از خدمات فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک استفاده کنید و محصولات این شرکت را از بهار تجهیز بخواهید.

خدمات فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی MERCK

خرید مواد شیمیایی مرک

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک

شما می توانید از خدمات فروش مواد شیمیایی merck استفاده کنید و مقادیر لازم را سفارش دهید. فروش مواد شیمیایی merck در مقادیر دلخواه می باشد.

بهار تجهیز فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی با برند مرک آلمان به مشتریان خود می باشد. اگر شما نیازمند به خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی هستید می توانید بصورت آنلاین درخواست خود را ثبت نموده و یا با کارشناسان فروش ما از طریق شماره های تماس ۳۳۹۲۲۸۹۶ ، ۳۳۹۱۵۱۹۰ ارتباط برقرار نمایید.

1 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

جدیدترین مطالب

تماس باما

واتساپ

09331656007

phone

تلفن تماس

021-33464597

021-33943212

ارتباط از طریق واتساپ

ارتباط از طریق واتساپ